PZU Kalkulator OC - Wylicz składkę OC »

Czy w dobie tak rozwiniętego i popularnego internetu firma PZU posiada na swojej stronie narzędzie do wyliczania składki OC przy pomocy kalkulatora OC online? Czy jest możliwe obliczenie OC dla polisy w PZU korzystając tylko z przeglądarki internetowej oraz strony firmowej? Zachęcam do lektury.

Odkąd zacząłem się interesować kalkulatorami OC dostępnymi w internecie odrazu zauważyłem, że dość dużo szumu w świecie ubezpieczeń komunikacyjnych jest w koło firmy PZU. Bardzo dużo ludzi desperacko poszukuje informacji na temat ubezpieczenia OC, AC oferowanego w firmie PZU, cenników, konkretnych ofert, wyliczeń składki OC, kalkulatorów OC PZU oraz najzwyklejszych opinii klientów. Idąć za tematem postanowiłem sam zainteresować się ofertą PZU w ramach ubezpieczenia OC oraz AC, ponieważ sam jestem kierowcą i co roku zmagam się z tym samym problem jaki jest w momencie zbliżania się terminu ważności mojej polisy OC. Jako, że korzystam z internetu na codzień, stanowi on dla mnie główne źródło informacji, postanowiłem znaleźć kalkulator OC firmy PZU, który pozowli mi obliczyć składkę OC oraz AC dla mojego samochodu. Korzystając z wyszukiwarki, strony internetowej firmy oraz  innych źródeł informacji o firmie szybko zorientowałem się, że PZU nie posiada kalkulatora składki OC udostępnianego Online na witrynie firmowej. Generalnie można właściwie tylko zadzwonić do PZU, agencji ubezpieczeniowej i w taki sposób pozyskać informacje na temat składki OC w PZU. Mam wrażenie, że brak takiego narzędzia do obliczania składki OC jest bardzo niekorzystne dla firmy, ponieważ podczas wyboru firmy ubezpieczeniowej większość ludzie chciałoby sobie na spokojnie porównać stawki składek OC i dopiero wtedy zdecydować się na wybór.

Podsumowując firma PZU nie udostępnia na swojej stronie skryptu do wyliczania oc czy też innych ubezpieczeń komunikacyjnych dostępnych w ofercie. Zapraszam tym samym do skorzystania z Kalkulatora promowanego przez naszą stronę korzystając z dużego zielonego guzika o treści "Kalkulator OC", który prowadzi do strony firmy CU Direct.

O kalkulatorze OC, AC

Aby skorzystać z wyliczenia składki OC, AC proszę o naciśnięcie dużego, zielonego guzika o treści "Kalkulator OC". Po przejściu ujrzemy stronę internetową firmy Liberty Direct, a wraz z nią formularz kontaktowy, po wypełnieniu którego skontaktuje się z nami konsultant ubezpieczeniowy.